Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Описание на продукта
Модел: Серия Quality WY1201CML
Тази мощна машина съчетава голяма площ за бродиране 1200*500 мм със скорост от 1200 ст./мин. Тя е проектирана за най-взискателните мащабни и високодетайлни търговски приложения.
Приложение: подходящо за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.
Съвместими с DST и DSB формати/Автоматично отрязване на конеца/Моделите могат да се прехвърлят чрез USB флаш устройство или WIFI/Автоматична смяна на цвета/С колелца на тялото на машината, лесни за движение/Високоскоростна система за вдяване на конеца, намаляваща засядането и прескачането на конеца/20 000 000 памети за шевове, съчетани с 200 модела/Автоматично откриване на скъсване на конеца/Рамка за шапка с ширина 270°/Аварийно спиране/Пълен серво мотор с мощност 150W, най-ниска консумация в цялата индустрия/DC36V XY серво драйвер, безшумна работа, стабилна и висока прецизност
„Качество“ набляга на надеждността и превъзходството, подчертавайки отдадеността на Wonyo на индустриалните бродиращи машини.
Основно предимство
Детайли за продукта
Детайлно изображение от различни ъгли
Параметри на продукта
| Модел | WYQ1204 |
| Глава | 4 |
| Игла | 12 |
| Монитор | 10" LCD дисплей |
| Език | Китайски, английски, френски, испански, португалски, турски, немски, холандски, тайландски, арабски, румънски, италиански, виетнамски, иврит, полски и др. |
| Максимална скорост | 1000 спм |
| Зона за бродиране | 500*450 мм |
| Тегло | 850 кг |
| Размер на опаковката | 2450*1060*1750 мм |
| Напрежение | 100-250V |
| Мощност | 150 вата |
Приложение
Подходящ за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.