Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Описание на продукта
Чисто новата бродираща машина WONYO с 4 глави и 9 игли поддържа три основни функции: плоска бродерия, бродерия на дрехи и бродерия на шапки. Тя разполага с автоматична смяна на 9 цвята, напълно автоматично отрязване на конеца и откриване на скъсване, както и с 10-инчов сензорен екран за интелигентно управление. Цялата машина използва вносни основни компоненти, което осигурява издръжливост и стабилност, което я прави идеално оборудване за високоефективно, дребносерийно производство на различни продукти.
Детайли за продукта
Детайлно изображение от различни ъгли
Параметри на продукта
| Модел | WYQ904 |
| Глава | 4 |
| Игла | 9 |
| Монитор | 10" LCD дисплей |
| Език | Китайски, английски, френски, испански, португалски, турски, немски, холандски, тайландски, арабски, румънски, италиански, виетнамски, иврит, полски и др. |
| Максимална скорост | 1000 спм |
| Зона за бродиране | 500*450 мм на глава за плоска |
| Функция | шапки, тениски, фалт, 3D и др. |
| Памет | 20 милиона бода, способни да съхраняват 200 модела |
| Поддържани формати | DST/DSB/BMP изображения за директно бродиране |
| рязане на резби | Напълно автоматично рязане и затягане на резби |
| Промяна на цвета | Автоматично |
| Тегло | 850 кг |
| Размер на опаковката | 2450 * 1050 * 1740 мм |
| Напрежение | 100-250V |
| Мощност | 750 вата |
| Гаранция | 1 година за цялата машина, 2 години за електронната система за управление |
| Следпродажбено обслужване | 24/7 техническа поддръжка, доживотна поддръжка |
Основно предимство
Приложение
Подходящ за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.