2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Üç adet 12 iğneli kafaya sahip Wonyo WYQ1203 nakış makinesi, yüksek hacimli üretim için gelişmiş renk kapasitesi ve detay sunar. Her bir kafa için 500*400 mm'lik bir alanda tutarlı ve kaliteli çıktı sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | WYQ1203 |
| KAFA | 3 |
| İğne | 12 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1000 SPM |
| Nakış alanı | 500*400 mm |
| Ağırlık | 545 KG |
| Paketleme Boyutu | 1950 * 1050 * 1740 mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 450w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.