Өнім сипаттамасы
Wonyo WYQ1203 кесте тігу машинасы үш 12 инелі бастарымен жабдықталған, бұл машина жоғары көлемді өндіріс үшін түс сыйымдылығын және егжей-тегжейлілікті жақсартады. Ол бастың әр бөлігіне 500*400 мм аумақта тұрақты, сапалы өнім шығару үшін жасалған.
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WYQ1203 |
| Бас | 3 |
| Ине | 12 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1000SPM |
| Кестелеу аймағы | 500*400 мм |
| Салмақ | 545 кг |
| Қаптама өлшемі | 1950 * 1050 * 1740 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 450 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.