2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Wonyo WYQ1206 nakış makinesi, altı adet senkronize 12 iğneli başlığıyla gerçek bir üretim canavarıdır. Bu sistem, büyük ölçekli fabrikalar için tasarlanmıştır ve yüksek verimli çıktı (başlık başına 500*450 mm) gerektirir.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | WYQ1206 |
| KAFA | 6 |
| İğne | 12 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1000 SPM |
| Nakış alanı | 500*450 mm |
| Tartın | t 1165KG |
| Paketleme Boyutu | 3400 * 1100 * 1740 mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 1000w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.