Өнім сипаттамасы
Wonyo WYQ1206 кесте тігу машинасы алты синхрондалған 12 инелі бастары бар нағыз өндірістік жануар. Бұл жүйе үлкен, тиімді өнімділікті (әр бас үшін 500*450 мм) қажет ететін ірі зауыттарға арналған.
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WYQ1206 |
| Бас | 6 |
| Ине | 12 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1000SPM |
| Кестелеу аймағы | 500*450 мм |
| Салмақ | 1165 кг |
| Қаптама өлшемі | 3400 * 1100 * 1740 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 1000 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.