Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Описание на продукта
Бродиращата машина Wonyo WY1501C постига максимална скорост от 1200 ст./мин. за плоска бродерия, поддържайки стабилни 850 ст./мин. при бродиране на 3D шапки. WY1501C Постигнете безупречни шевове с японски ротационни куки и немски игли за минимално скъсване на конеца. Можете да използвате нашите бродиращи машини за бродиране върху шапки, тениски, суичъри с качулки, дънки, якета, чанти, кожа, обувки, лепенки и други.
Основно предимство
Основно предимство
Параметри на продукта
| Модел | WY1501C |
| Глава | 1 |
| Игла | 15 |
| Монитор | 10" LCD дисплей |
| Език | Китайски, английски, френски, испански, португалски, турски, немски, холандски, тайландски, арабски, румънски, италиански, виетнамски, иврит, полски и др. |
| Максимална скорост | 1200 спм |
| Зона за бродиране | 510*360 мм |
| Тегло | 168 кг |
| Размер на опаковката | 1100 * 800 * 850 мм |
| Напрежение | 100-250V |
| Мощност | 150 вата |
Приложение
Подходящо за бродиране на шапки, бродиране на дрехи и плоска бродерия