2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Wonyo WYQ901L nakış makinesi, kompakt ancak güçlü, 9 iğneli, tek kafalı bir makinedir. Profesyonel 1200 SPM hızı ve 600*400 mm çalışma alanıyla, yeni başlayanlar ve özel detaylı işler için mükemmeldir.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | WYQ901L |
| KAFA | 1 |
| İğne | 9 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1200 SPM |
| Nakış alanı | 600*400 mm |
| Ağırlık | 230 KG |
| Paketleme Boyutu | 1230*1030*1130 mm / 1,45 m³ |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 150w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.