Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Описание на продукта
Бродираща машина Wonyo WYQ901L е компактна, но мощна 9-иглена машина с една глава. Тя предлага професионална скорост от 1200 игли в минута и поле 600*400 мм, идеална за начинаещи и специализирана детайлна работа.
Основно предимство
Детайли за продукта
Детайлно изображение от различни ъгли
Параметри на продукта
| Модел | WYQ901L |
| Глава | 1 |
| Игла | 9 |
| Монитор | 10" LCD дисплей |
| Език | Китайски, английски, френски, испански, португалски, турски, немски, холандски, тайландски, арабски, румънски, италиански, виетнамски, иврит, полски и др. |
| Максимална скорост | 1200 спм |
| Зона за бродиране | 600*400 мм |
| Тегло | 230 кг |
| Размер на опаковката | 1230*1030*1130 мм/1,45 кубически метра |
| Напрежение | 100-250V |
| Мощност | 150 вата |
Приложение
Подходящ за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.