Өнім сипаттамасы
Портативті және пайдаланушыға ыңғайлы 12 инелі коммерциялық машина. Салмағы 48 кг болатын жеңіл, ауданы 360 * 220 мм және жылдамдығы 1000 спм, ол мобильді қызметтер мен шағын дүкендер үшін өте қолайлы.
Жаңартылған · Ақылды · Сенімді
«Нова» сөзі «жаңа жұлдыз» дегенді білдіреді, бұл жетістіктер мен өсіп келе жатқан жарқырауды білдіреді. Ол кесте тігудегі прогресс пен шеберлікті білдіреді.
10 дюймдік жоғары ажыратымдылықтағы сенсорлық дисплей
Пластикалық корпус. Кішірек, жеңілірек, тартымдырақ.
Қарапайым көрініс және орнату оңай.
Тұтынушылардың талаптарын қанағаттандыру үшін әртүрлі өлшемдегі кесте тігу ілмектері.
Таймайтын дизайн, үстелге қоюға болады.
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
Модель | Nova 12 |
| Бас | 1 |
| Ине | 12 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
Кестелеу аймағы | 360*220 мм |
| Жылдамдық | Ең көбі 1000SPM |
| Салмақ | 48 кг |
| Қаптама өлшемі | 1100*800*850 мм |
| Вольтаж | 110-240 В |
| Қуат | 180 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.