Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Описание на продукта
Преносима и лесна за употреба 12-иглена професионална машина. Лека с тегло 48 кг, площ 360*220 мм и скорост 1000 игли в минута, тя е идеална за мобилни сервизи и малки магазини.
Обновен · Умен · Надежден
„Нова“ означава „нова звезда“, символизираща пробиви и изгряващ блясък. Тя представлява прогрес и съвършенство в бродерията.
10-инчов сензорен дисплей с висока разделителна способност
Пластмасов корпус. По-малък, по-лек, по-привлекателен.
Прост външен вид и лесен монтаж.
Различни размери на бродиращи обръчи, за да отговорят на изискванията на клиента.
Неплъзгащ се дизайн, подходящ за поставяне на бюро.
Детайли за продукта
Детайлно изображение от различни ъгли
Параметри на продукта
Модел | Нова 12 |
| Глава | 1 |
| Игла | 12 |
| Монитор | 10" LCD дисплей |
| Език | Китайски, английски, френски, испански, португалски, турски, немски, холандски, тайландски, арабски, румънски, италиански, виетнамски, иврит, полски и др. |
Зона за бродиране | 360*220 мм |
| Скорост | Макс. 1000 SPM |
| Тегло | 48 кг |
| Размер на опаковката | 1100*800*850 мм |
| Напрежение | 110-240V |
| Мощност | 180 вата |
Приложение
Подходящ за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.