Өнім сипаттамасы
Бұл шағын 10 инелі машина хобби мен кәсіби пайдалануды біріктіреді. Ол 350*260 мм аумақта егжей-тегжейлі жекешелендіру үшін тамаша түстердің әмбебаптығын қамтамасыз етеді.
Үй және әуесқойлар мен жаңадан бастаушыларға арналған бастапқы деңгейдегі машиналар/Он түрлі жіп, еркін сәйкестендіріледі Бір жұмыс, жіпті ауыстырудың қажеті жоқ/Дәстүрлі панельдерден бас тартады, жарқыраған LOGO экран дизайны қолданылады/Керемет машина корпусының құрылымы/USB флэш-дискінің үлгісін беру/Тәуелсіз басқару, икемді жұмыс/Үйде және коммерциялық мақсатта пайдалануға өте ыңғайлы/Жіпті тез ауыстыру технологиясы/Төмен шуылмен жұмыс/Ықшам · Шығармашылық · Жаңадан бастаушыларға ыңғайлы
Стильді дизайн · Ықшам корпус · Қолданудың кең мүмкіндіктері.
«Ұя» шығармашылықтың туатын жайлы жерін, кесте тігу саяхаттарының бастапқы нүктесін білдіреді.
Еркін сәйкес келетін он түсті жіп. Бір туынды, жіпті ауыстырудың қажеті жоқ.
Дәстүрлі панельдерден бас тартып, жарқыраған LOGO экран дизайнын қабылдайды
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | 10-шы ұя |
| Бас | 1 |
| Ине | 10 |
| Монитор | 7 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
Кестелеу аймағы | 350*260 мм |
| Максималды жылдамдық | 800SPM |
| Салмақ | 35 кг |
| Қаптама өлшемі | 850*800*900 мм |
| Вольтаж | 110-240 В |
| Қуат | 120 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.