Өнім сипаттамасы
Wonyo WYQ1201 кесте тігу машинасы - шағын, бірақ қуатты 12 инелі бір басты машина. Ол кәсіби 1200SPM жылдамдығын және 360*200 мм өрісті ұсынады, бұл стартаптар мен мамандандырылған егжей-тегжейлі жұмыстар үшін өте қолайлы.
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WYQ1201 |
| Бас | 1 |
| Ине | 12 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1200SPM |
| Кестелеу аймағы | 360*200 мм |
| Салмақ | 158 кг |
| Қаптама өлшемі | 1100 * 800 * 850 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 150 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.