Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Описание на продукта
Бродираща машина Wonyo WYQ1201 е компактна, но мощна 12-иглена машина с една глава. Тя предлага професионална скорост от 1200 игли в минута и поле 360*200 мм, идеална за начинаещи и специализирана детайлна работа.
Основно предимство
Детайли за продукта
Детайлно изображение от различни ъгли
Параметри на продукта
| Модел | WYQ1201 |
| Глава | 1 |
| Игла | 12 |
| Монитор | 10" LCD дисплей |
| Език | Китайски, английски, френски, испански, португалски, турски, немски, холандски, тайландски, арабски, румънски, италиански, виетнамски, иврит, полски и др. |
| Максимална скорост | 1200 спм |
| Зона за бродиране | 360*200 мм |
| Тегло | 158 кг |
| Размер на опаковката | 1100 * 800 * 850 мм |
| Напрежение | 100-250V |
| Мощност | 150 вата |
Приложение
Подходящ за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.