Өнім сипаттамасы
Аралас кесте тігу сериясы
Модель:WY1201+1P
Оңтайландыру жолы бос, азайту әсері өндіріледі.
Кіріктірілген шынжырлы жіңішке сызықтар және сүлгі барқыт.
Әртүрлі маталарға бейімделу.
Әртүрлі кесте тігу режимін жылдам ауыстыруды қолдайды.
Қолдау дүкеніне тапсырыс бойынша кесте тігуді шақырыңыз.
Көп қабатты таспамен қабаттастыру кестесін қолдаңыз.
Өрнек шекараларын автоматты түрде табу
Автоматты дисплей үлгісі
Автоматты артқы кестелеу
Ілмек кестесін автоматты түрде орнату
Дөңгелектермен жабдықталған, жылжытуға оңай
Негізгі мүмкіндіктер
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WY1201+1P \ WY1501+1P |
| Бас | 1+1 \ 2+2 \ 4+4 \ 6+6 \ 8+8 |
| Ине | 12/15 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 650SPMM |
| Кестелеу аймағы | 1200 * 500 мм |
| Салмақ | 800 кг |
| Қаптама өлшемі | 2440 * 1220 * 1500 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 1200W |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.