Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Описание на продукта
Смесена серия бродерии
Модел:WY1201+1P
Пътят за оптимизация се изпразва, ефектът на намаляване на производството.
Интегрирани верижки с фини линии и кадифена кърпа.
Адаптирайте се към различни тъкани.
Поддържа бързо превключване на различни режими на бродиране.
Поддръжка на магазин за обаждане по поръчка бродерия.
Поддържа многослойна бродерия с наслагване на лента.
Автоматично намиране на граници на шарки
Автоматичен модел на показване
Автоматична бродерия на гърба
Настройка за автоматично бродиране на бримки
Снабден с колелца, лесен за преместване
Основни характеристики
Детайли за продукта
Детайлно изображение от различни ъгли
Параметри на продукта
| Модел | WY1201+1P \ WY1501+1P |
| Глава | 1+1 \ 2+2 \ 4+4 \ 6+6 \ 8+8 |
| Игла | 15.12. |
| Монитор | 10" LCD дисплей |
| Език | Китайски, английски, френски, испански, португалски, турски, немски, холандски, тайландски, арабски, румънски, италиански, виетнамски, иврит, полски и др. |
| Максимална скорост | 650SPMM |
| Зона за бродиране | 1200 * 500 мм |
| Тегло | 800 кг |
| Размер на опаковката | 2440 * 1220 * 1500 мм |
| Напрежение | 100-250V |
| Мощност | 1200W |
Приложение
Подходящ за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.