WONYO бренді
WONYO 2009 жылдан бастап, 16 жыл бойы компьютерлендірілген кесте тігу машиналарын зерттеу, әзірлеу және өндіруге баса назар аударып келеді. Ол CE және ISO9001 сертификаттарынан өтті және оның өнімдері әлемнің 60-тан астам еліне сатылады. Бір басты модельдердің жылдық жеткізілімі 3000 бірліктен асады, бұл киімдерді жекешелендіру, сыйлықтарды өңдеу және мәдени және шығармашылық кесте тігу сияқты салалар үшін тұрақты және тиімді шешімдер ұсынады.
Өнімді көрсету
Өнім сипаттамасы
Бұл бір басты кесте тігу машинасы шағын фабрикаларға, арнайы киім дүкендеріне, шығармашылық студияларға және жеке кәсіпкерлерге арналған. Оның 360*510 мм кесте тігу жұмыс аймағы, 15 инелі толық автоматты жұмыс және 1200 SPM жоғары жылдамдығы бар. Бір машина үш машинаның жұмысын орындайды, кесте тігу қажеттіліктерінің 90%-ын қанағаттандырады, ал инвестицияның қайтарымы 200%-дан асады.
Өнім параметрлері
| Модель | WY1501C |
| Бастар | 1 |
| Инелер | 15 |
| Жұмыс аймағы | 360*510 мм |
| Максималды жылдамдық | 1200 спм |
| Функция | Қалпақ, футболка, жалпақ кесте және т.б. |
| Компьютер | 10 дюймдік LCD сенсорлық экраны |
| Тілдер | 16 тіл: қытай, ағылшын, француз, орыс, голланд, испан, португал, түрік, неміс, араб, тай, вьетнам және т.б. |
| Автоматты бұранда кесу | Иә |
| Автоматты бұранданы ауыстыру | Иә |
| Қолжетімді файл пішімдері | DST、DSB |
| Файлды тасымалдау әдісі | USB және WIFI |
| Брутто салмағы | 180 кг |
| Қаптама өлшемі | 1100*820*860мм/0.95CBM |
WY1201C
Аксессуарлар
CUSTOMER FEEDBACK
FAQ