2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Karışık nakış serisi
Model:WY1501+1M
Hem kabartmalı şönil hem de düz şerit nakış yapabilen çift fonksiyonlu bir üretim sistemi. Yapılandırılabilir çoklu kafa kurulumu, özel dekorasyon pazarları için olağanüstü çok yönlülük sunar.
Optimizasyon yolu boş kalırsa, üretimde azalma etkisi oluşur.
İnce zincir çizgileri ve havlu kadifesiyle bütünleşik tasarım.
Çeşitli kumaşlara uyum sağlar.
Çeşitli nakış modları arasında hızlı geçişi destekler.
Özel nakış hizmeti için mağazayı arayın.
Çok katmanlı bant kaplama nakışını destekler.
Desen kenarlarını otomatik olarak bul
Otomatik görüntüleme deseni
Otomatik arka nakış
Otomatik ilmek nakışı ayarı
Tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilir.
Ana Özellikler
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
Mod | l WY1201+1M \ WY1501+1M |
| KAFA | 1+1 \ 2+2 \ 4+4 \ 6+6 \ 8+8 |
| İğne | 12/15 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 650SPMM |
| Nakış alanı | 1200 * 500 mm |
| Ağırlık | 850 KG |
| Paketleme Boyutu | 2440 * 1220 * 1600 mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 1500W |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.