2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Büyük formatlı projeler için tasarlanmış Wonyo WY1201CM nakış makinesi, 800*500 mm'lik ekstra geniş bir nakış alanına sahip 12 iğneli bir makinedir. Büyük boyutlu logolar, arka plan tasarımları ve ev tekstili ürünleri için mükemmel olan bu makine, 1200 SPM hızını istikrarlı bir şekilde korur.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | WY1201CM |
| KAFA | 1 |
| İğne | 12 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1200 SPM |
| Nakış alanı | 800*500 mm |
| Ağırlık | 255 KG |
| Paketleme Boyutu | 1230*1230*1090mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 150w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.