2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
İster yeni kurulmuş bir nakış atölyesi olsun, ister birden fazla ürün kategorisine genişlemeyi hedefleyen küçük veya orta ölçekli bir işletme olsun, herkesin kullanımı kolay, özellik bakımından zengin ve son derece uyarlanabilir bir nakış makinesine ihtiyacı vardır. WONYO 12 kafalı bilgisayarlı nakış makinesi, akıllı tasarımıyla kullanımı kolaylaştırır, çok senaryolu uyarlanabilirliğiyle işletme sınırlarını aşar ve kapasite ile esnekliği dengeler. Profesyonel teknisyenlere gerek yoktur; yeni başlayanlar bile hızla işe başlayabilir ve kolayca yüksek kaliteli, çok kategorili nakış üretimi gerçekleştirebilir.
Başlıca avantaj
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
Model | WY1212CH |
| KAFA | 12 |
| İğne | 12 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1000 SPM |
| Nakış alanı | 450*400 mm |
| Ağırlık | 1960 kg |
| Paketleme Boyutu | 6060*1050*1750mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 1800 w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.
Özetleyin
WONYO 12 kafalı bilgisayarlı nakış makinesi, endüstriyel sınıf yüksek verimli seri üretim yetenekleri, istikrarlı ve güvenilir kalitesi ve akıllı çalışması sayesinde işletmelerin üretim darboğazlarını aşmaları, işletme maliyetlerini düşürmeleri ve temel rekabet güçlerini artırmaları için kapsamlı çözümler sunar. WONYO'yu seçmek, seri nakışı daha verimli, sorunsuz ve uygun maliyetli hale getirerek işletmelerin büyük ölçekli üretime doğru istikrarlı bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur.