Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Описание на продукта
Бродиращата машина Wonyo WYQ902 удвоява производителността ви с тази машина с две глави и 9 игли. Тя ефективно бродира два еднакви артикула едновременно върху площ от 500*400 мм всеки, повишавайки производителността при поръчки на едро.
Основно предимство
Детайли за продукта
Детайлно изображение от различни ъгли
Параметри на продукта
| Модел | WYQ902 |
| Глава | 2 |
| Игла | 9 |
| Монитор | 10" LCD дисплей |
| Език | Китайски, английски, френски, испански, португалски, турски, немски, холандски, тайландски, арабски, румънски, италиански, виетнамски, иврит, полски и др. |
| Максимална скорост | 1000 спм |
| Зона за бродиране | 500*400 мм |
| Тегло | 410 кг |
| Размер на опаковката | 1430 * 1030 * 1050 мм |
| Напрежение | 100-250V |
| Мощност | 450 вата |
Приложение
Подходящ за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.