2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Wonyo WYQ1204 nakış makinesi, her kafada 12 iğne bulunan yüksek kapasiteli dört kafalı bir ünitedir. Zorlu üretim ortamlarında maksimum verimlilik ve çok yönlülük için tasarlanmıştır (kafa başına 500*450 mm).
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | YYQ1204 |
| KAFA | 4 |
| İğne | 12 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1000 SPM |
| Nakış alanı | 500*450 mm |
| Ağırlık | 850 KG |
| Paketleme Boyutu | 2450 * 1050 * 1740 mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 750w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.