Өнім сипаттамасы
Nova 12-нің портативті 15 инелі туысы, сұраныс бойынша кесте тігу қызметтері үшін ықшам, оңай жылжытылатын форматта үлкен түс сыйымдылығын ұсынады.
Жаңартылған · Ақылды · Сенімді
«Нова» сөзі «жаңа жұлдыз» дегенді білдіреді, бұл жетістіктер мен өсіп келе жатқан жарқырауды білдіреді. Ол кесте тігудегі прогресс пен шеберлікті білдіреді.
10 дюймдік жоғары ажыратымдылықтағы сенсорлық дисплей
Пластикалық корпус. Кішірек, жеңілірек, тартымдырақ.
Қарапайым көрініс және орнату оңай.
Тұтынушылардың талаптарын қанағаттандыру үшін әртүрлі өлшемдегі кесте тігу ілмектері.
Таймайтын дизайн, үстелге қоюға болады.
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | Nova 15 |
| Бас | 1 |
| Ине | 15 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
Кестелеу аймағы | 360*220 мм |
| Максималды жылдамдық | 1000SPM |
| Салмағы 45 кг | |
| Қаптама өлшемі | 1100*800*850 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 150 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.