Өнім сипаттамасы
Жаңадан құрылған кесте тігу шеберханасы болсын немесе бірнеше өнім санаттарына кеңейгісі келетін шағын және орта кәсіпорын болсын, барлығына басқаруға оңай, мүмкіндіктері мол және жоғары бейімделгіш кесте тігу машинасы қажет. WONYO 12 басты компьютерлендірілген кесте тігу машинасы өзінің ақылды дизайнымен жұмысты жеңілдетеді, көп сценарийлік бейімделуімен бизнес шектеулерін бұзады және қуат пен икемділікті теңестіреді. Кәсіби техниктер қажет емес; тіпті жаңадан бастаушылар да тез бастай алады және жоғары сапалы, көп санатты кесте өндірісіне оңай қол жеткізе алады.
Негізгі артықшылығы
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
Модель | WY912CH |
| Бас | 12 |
| Ине | 9 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1000SPM |
| Кестелеу аймағы | 450*400 мм |
| Салмақ | 1960 кг |
| Қаптама өлшемі | 6060*1050*1750 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 1800 вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.
Қорытындылау
WONYO 12 басты компьютерлендірілген кесте тігу машинасы өнеркәсіптік деңгейдегі жоғары тиімді жаппай өндіріс мүмкіндіктерінің, тұрақты және сенімді сапасының және ақылды жұмысының арқасында кәсіпорындарға өндірістік кедергілерді жеңу, пайдалану шығындарын азайту және негізгі бәсекеге қабілеттілікті арттыру үшін кешенді шешімдер ұсынады. WONYO таңдау жаппай кесте тігуді тиімдірек, алаңдаусыз және үнемді етеді, бұл кәсіпорындардың ірі көлемді өндіріске қарай тұрақты түрде алға жылжуына көмектеседі.